Co je PCnápověda.cz?

PCnapoveda.cz je diskusní komunitní server zabývající se problematikou IT (PC, mobily apod.). Můžete zde pomáhat ostatním řešit jejich technické problémy přes dotazový systém online pomoci s PC, povídat si s ostatními členy na diskusním fóru nebo se jen podělit o své zkušenosti s ostatními. Pro hladký chod komunity a využití všech funkcí PCnapoveda.cz je zapotřebí registrace (nebudeme vás ničím spamovat / otravovat!).

Nevolejte zbytečně opraváře PC
Nevolejte zbytečně opraváře PC! Zkuste se nejdříve zeptat přes pomoc.pcnapoveda.cz a třeba to opravíme společně a zadarmo!

Něco málo z historie PCnapoveda.cz

PCnápovědu.cz jsem začal tvořit jako koníček a soupis mých zkušeností s PC a celkově IT oborem. Účel PCnapoveda.cz byl vždy jednoduchý a to pomáhat méně zkušeným s technikou aby měli aspoň základní přehled o IT a nenechali se napálit od techniků co je jen chtějí připravit o peníze. Vše to začalo tím, že jsem často sháněl na internetu pomoc s různými IT problémy a nebavilo mě hledat řešení pořád dokola. Články psané na PCnapoveda.cz se snaží být psané hlavně lidovou formou, tak aby je pochopili právě i méně zdatní uživatelé počítačů.

Problém s pc?
Máte problém s PC? Něco v počítači nefunguje? Popište svůj problém na pomoc.pcnapoveda.cz a komunita vám pomůže!

Závěrem

PCnápověda.cz není žádný komerční projekt či podvodný web, který se z vás snaží něco vylákat nebo vás odkazovat na stránky placené podpory nebo stránky plné virů. Jediný důvod života tohoto webu je komunikace a řešení problému s lidmi zajímající se o IT a technologie celkově. Proto pokud máte zájem, tak se zaregistrujte a rozšiřte komunitu.

Napsat komentář